Firma

„Jakość i doświadczenie”

Zakład Remontowo – Budowlany Wiesława Rulewskiego powstał w 1993 roku. Zatrudniamy kilkudziesięciu doświadczonych pracowników oraz szkolimy uczniów. Dynamiczny rozwój oraz wysokie standardy pracy zdecydowały o sukcesie firmy.

Stawiamy domy jednorodzinne dla klientów indywidualnych, a także oferujemy działki budowlane z nowo wybudowanymi domami w stanie developerskim lub wykończone „pod klucz”.
Z powodzeniem powierzano nam roboty budowlane w ramach realizacji inwestycji miejskich. Tak było np. z rozbudową zaplecza socjalnego Straży Miejskiej w Grudziądzu. Odbioru prac dokonał wówczas Prezydent Miasta, a wydarzenie odnotowywane było w mediach i prasie.

„Partnerzy”

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi hurtowniami budowlanymi w regionie i kraju. Zawsze jesteśmy pewni jakości stosowanych przez nas materiałów i chętnie wprowadzamy nowe technologie obecne na rynku. Dlatego między innymi od wielu lat z powodzeniem stosujemy produkty marki KNAUF. Zadowolenie i satysfakcja klientów są od lat wyznacznikiem naszego sukcesu w branży budowlanej.

Dla kogo opracujemy?

Pracujemy nie tylko dla potężnych firm developerskich i budowlanych, ale również dla indywidualnych inwestorów. Dojeżdżamy na teren klienta w celu wykonania oględzin i przedmiarów. Oferujemy fachowe doradztwo.

Sport żużlowy w Grudziądzu

Jesteśmy kibicami sportów motorowych. Co roku aktywnie przyczyniamy się do wspierania sportu żużlowego. Współpraca z GKM Grudziądz oraz Telewizją Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej ma na celu propagowanie tej niezwykle cenionej przez kibiców w naszym mieście, dyscypliny sportu.